Perły Księżniczki a zapobieganie infekcjom intymnym u rowerzystek

Kobieta używa Pereł Księżniczki do zapobieganie infekcją intymnym

Artykuł partnera.

Rowerzystki często borykają się z problemem infekcji intymnych. Sprzyja im bowiem ciasna bielizna i brak przepływu powietrza. Te dwa elementy w połączeniu z pozycją siedząca podczas jazdy powodują mikrootarcia naskórka. Przez uszkodzoną skórę łatwiej wnikają patogeny powodujące rozwój infekcji. Kolejnym czynnikiem sprzyjającym infekcjom jest przepocenie, co skutkuje podniesieniem wilgotności i w skrajnych sytuacjach zmianą środowiska pH pochwy. W efekcie u części rowerzystek rozwiną się infekcje intymne – grzybicze lub bakteryjne, a w skrajnych sytuacjach nawet mieszane.

Profilaktyka zakażeń intymnych podczas jazdy na rowerze

Ryzyko infekcji nie powinno być powodem do zaprzestania jazdy na rowerze. Jest to przecież bardzo zdrowa i przyjemna forma aktywności fizycznej. Należy jednak pamiętać o przestrzeganiu kilku zasad. Przede wszystkim warto stosować odzież dedykowaną uprawianiu sportów rowerowych. Tak zwane kolarki posiadają wszyte specjalne wkładki antybakteryjne, które zapobiegają nadmiernemu poceniu się a dodatkowo działają protekcyjnie przeciwko zakażeniom. Po każdym zejściu z roweru Panie powinny również unikać siadania w przepoconej odzieży. Profilaktyką zabezpieczającą środowisko pochwy są również Perły Księżniczki.

Perły Księżniczki a jazda na rowerze

Perły Księżniczki to produkt wywodzący się z Tradycyjnej Chińskiej Medycyny. Perła to ziołowy tampon, w składzie którego znajduje się kilka ziołowych substancji aktywnych biologicznie. Tampony stosowane są od wieków przez Azjatki w celu leczenia infekcji pochwy. W szczególności dobrze sprawdzają się w przypadku zakażeń grzybiczych, w tym opornych na tradycyjne leczenie farmakologiczne.

Perły Księżniczki można również stosować profilaktycznie, w celu zapobiegania nawrotom infekcji, jak również w celu utrzymania właściwego środowiska pochwy. Perły Księżniczki Fohow pomagają eliminować wszelkie patogeny a przy tym doskonale zabliźniają wszelkie mikrouszkodzenia. Dzięki temu wnikanie patogenów jest znacznie utrudnione.

Fohow Sanbao Oral Liquid Trzy Klejnoty również wywodzi się z TMC, gdzie jest niezwykle ceniony.

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.